15 wrz., 2017

W czwartek 21 września o godz. 11.00 w sali ratuszowej sądeckiego magistratu odbędzie się konferencja biznesowa pt. „Sukcesja gospodarcza”, organizowana w ramach obchodów 725-lecia Miasta Nowy Sącz.

Podczas konferencji przedsiębiorcy dowiedzą się o działaniach prezydenta miasta wspierających przedsiębiorczość, zagrożeniach  wynikających z prowadzenia jednoosobowej działalności  gospodarczej oraz wyzwaniach związanych z dziedziczeniem. Zaproszeni eksperci wskażą  także gdzie szukać środków finansowych na rozwój biznesu oraz jak budować wartość firmy na pokolenia z wykorzystaniem najnowszych trendów w komunikacji internetowej.

Jednym z prelegentów na konferencji będzie Michał Golemo – Prezes Małopolskiego Centrum Usług Wspólnych – Fundusze Europejskie, który wyjaśni m.in. gdzie szukać i jak skutecznie sięgać po środki finansowe na rozwój przedsiębiorstwa.

Organizatorzy zaplanowali czas na networking , rozmowy i wymianę doświadczeń podczas lunchu, którym zakończy się konferencja  organizowana w ramach projektu pn. „Mielizny i wyzwania małych i średnich przedsiębiorstw”, który jest współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego i  Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

20170915_sukcesja_gospodarcza_04